Kurumsal

Kategori

HAKKIMIZDA

Vizyoner liderliği ile tanınan Emrullah Turanlı tarafından 2012 yılında Kocaeli Dilovasında kurulan Deha Biodizel A.Ş. olarak;  sürdürülebilir, çevre dostu, toksik etkisi olmayan, dizel motorlarda modifikasyonla kullanılabilen  alternatif yakıt üretimi için bitkisel atık yağ toplama çalışmalarımızı, Türkiye genelindeki lisanslı ara depolama tesislerimiz, lisanslı yağ toplama filomuz ve tecrübeli kadromuz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekte, Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibiyle 100.00’den fazla müşterimize hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de bir ilk;

Bir ilk’e daha imza atan Emrullah Turanlı, 2013 yılında dünya çapında en gelişmiş Biodizel üretim teknolojisine sahip bir firma ile anlaşma yaparak, 2014 yılında İzmit Kartepe’de yıllık 50.000 ton biodizel üretim kapasitesine sahip olan TBE fabrikasını kurmuştur.

Biodizel fabrikamızın insaatı sürecinde DEHA tarafından toplanan bitkisel atık yağların tamamı yarı mamul hale getirilerek stoklanmış ve TBE tarafından biodizele dönüştürülmüştür.
Türkiye’de bitkisel atık yağlardan ilk biodizel üretimi Kartepe’deki TBE biodizel fabrikamızda gerçekleştirilmiştir.
Atık yağlardan biodizel üreten TBE fabrikamız, Bakanlık verilerine göre sektörün en büyük firmasıdır.

MİSYON, VİZYON TEMEL DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz:

Deha biodizel olarak pazarda var olma amacımız;
Bitkisel Atık Yağlardan, Biodizel üretimi yaparak çevre ve canlı sağlığının korunmasına yardımcı olmak.
Ürettiğimiz biodizelin petrolden elde edilen yakıtlar ile harmanlamasını sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim yapmak
Bitkisel atık yağların güvenli bir şekilde toplanarak çevreye ve canlı türlerine verdiği büyük zararı azaltmak
Deha Biodizel ekibi olarak atık bitkisel yağlardan elde edilen çevre dostu yakıt türü biodizel üretimine öncülük ederek insan sağlığına, doğaya ve ülke ekonomisine katkı sağlıyor olmanın bilinciyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Vizyonumuz:

Dehabiodizel olarak sahip olduğumuz vizyonu şöyle ifade edebiliriz:
Sektörde her zaman öncü ve lider konumunda yer almak. Atık bitkisel yağların kayıt içi toplanmasını sağlamak ve bu sayede gelecek nesillere yaşanabilecek bir çevre bırakabilmek, denizlerimizi, sağlığımızı korumak ve ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek, Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz belediyelerimiz ile koordineli çalışmaya devam etmek, Biodizel ürünlerinin itibarlı ve güvenilir tedarikçisi olmak, Nihai müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak,
Uzun dönemli ve istikrarlı büyümeyi sağlamak,

Temel Değerlerimiz:

Atık bitkisel yağların toplanması ve biodizel üretiminde öncü olmanın ve yüksek kaliteyi esas alarak ürün geliştirmenin verdiği sorumluluklarımızı yerine getirirken, bize her zaman ışık tutan ve daha iyisini üretmeye motive eden değerlerimizi de ifade etmek isteriz:

Çevre ve canlı türlerinin sağlığı için duyarlılığı artırmak,

Denizlerimizi, çevremizi ve sağlığımızı tahrip eden bitkisel atık yağların en doğru şekilde toplanabilmesi sağlamak için çocuklarda ve gençlerde çevre bilinci yaratmak,

Müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak,

Etkin personel yönetimi gerçekleştirmek,

Firmamızın güvenilirliğini korumak,

Alo Atık Hattı  444 28 45 Denizlerin yaşama şansı,  çevrenin ve canlı hayatının korunması yasaların uygulanması herkesin kendi payına düşeni yapmasına bağlıdır. Firmamızın bu projeyle amaçladığı her bireyin harekete geçmesi ve hattımıza gelen tüm bildirimlere cevap vererek bitkisel atık yağların toplanmasının yaygınlaştırılmasıdır.

Sosyal Sorumluluk Projeleri: Dehabiodizel her yıl bilinçlendirme kampanyaları ve etkinlikler düzenlemektedir. Kampanyaları çevre ve insan sağlığı, denizlerdeki yaşamın içinde bulunduğu tehlike konusunda kamuoyunu bilgilendirmek amaçlıdır. 

Biyodizelin çevre açısından en önemli avantajlarından biri yenilenebilir hammaddelerden elde edilerek sürdürülebilir bir enerji potansiyeline sahip olmasıdır.